travel Student - wycieczki szkolne, wyjazdy szkolne

Informacje na temat wycieczek

Informacje na temat wycieczek

Prosimy zapoznać się z praktycznymi poradami odnośnie wycieczek szkolnych.

Zamówienie oferty

Aby zamówić wybraną ofertę prosimy o kontakt z naszym biurem.

Standardowa procedura zamówienia wyjazdu, obeujmuje:

  • dostosowanie oferty do wymagań konkretnej grupy
  • podpisanie umowy w zakresie realizacji oferty
  • wpłatę zaliczkę przy rezerwacji (zwykle 30% ceny wyjazdu)
  • dopłata do całości kwoty za wyjazd płatna jest na 30 dni przed wyjazdem (jednak jesteśmy w stanie rozbić tą dopłatę na wygodne raty w razie potrzeby)

Transport

Nasze biuro współpracuje z najlepszymi firmami transportowymi w całym kraju. Z wieloma przewoźnikami współpracujemy już wiele lat, przez co wszystkie firmy realizujące transport są doskonale przez nas sprawdzone.

W zależności od wielkości grupy oraz od trasy proponujemy przejazdy busami bądź autokarami. Każda trasa przejazdu obsadzona jest przez taką liczbę kierowców aby trasę przejechać zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym czasu pracy kierowców.

Wszystkie autokary posiadają wszelkie niezbędne dokumenty takie jak licencję na przewóz osób, ubezpieczenie OC oraz ważne badanie techniczne.

Wyżywienie

W zależnośi od oferty proponujemy 4 typy wyżywienia:

  • śniadania - w cenie wyjazdu są śniadania po każdym noclegi
  • wyżywienie 2x dziennie - śniadania i obiadokolacje - najbardziej popularny rodzaj wyżywienia, który umożliwia realizację bogatego programu między posiłkami. W zależności od oferty istnieje możliwość dokupienia wyżywienia podczas zwiedzania.
  • wyżywienie 3x dziennie - śniadania, obiady, kolajcje
  • bez wyżywienia - wyżywienie we własnym zakresie - przy wycieczkach szkolnych takiej opcji praktycznie nie proponujemy

Noclegi

Każda oferta posiada bardzo dokładnie opisane miejsce w którym nocuje grupa.

Standardowo przy wycieczkach szkolnych proponujemy noclegi w standardzie turystycznym, jednak na Państwa życzenie możemy dowolnie zmienić standard zakwaterowania.

Bilety wstępów

Prosimy zwracać uwagę na sekcje "w cenie" przy ofertach wyjazdów. Zawsze tam opisujemy jakie elementy wyjazdu są zawarte w cenie, a nieco niżej jest lista rzeczy dodatkowo płatnych. Staramy się aby jak najwięcej elementów wyjazdu było już zawarte w cenie, jednak często zostawiamy Państwu elastyczność przy wyborze programu wyjazdu, więc część elementów oferty jest dodatkowo płatna.

W przypadku zwiedzania najczęściej bilety wstępu wliczone są już w cenę wyjazdu.

Piloci i przewodnicy

W cenie wyjazdu zawsze zapewniamy pilota, kóry opiekuje się grupą od początku do końca wyjazdu. Pilot jest odpowiedzialny za realizację programu wyjazdu, kieruje wycieczką podczas jej trwania.

Podczas zwiedzania nasze biuro nie oszczędza na przewodnikach. Zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest zaciekawić dzieci i młodzież opowieściami na wycieczkach. W związku z tym podczas wycieczek w wielu miejscach zapewniamy obsługę wyspecjalizowanych przewodników w cenie wyjazdu.

Ubezpieczenie

Wszyscy uczestnicy wyjazdów są ubezpieczeni w firmie Signal Iduna - jest to lider w zakresie ubezpieczeń turystycznych.

Przy wyjazdach krajowych każdy uczestnik ubezpieczony jest polisą NNW, natomiast przy wyjazdach zagranicznych polistą KL oraz NNW.

Doświadczenie w turystyce

Organizujemy wyjazdy od 2007 roku, przez ten czas wyjechały z nami tysiące turystów, wiele  z nich powraca do nas wiele razy co jest dowodem na ich zadowolanie ze współpracy z nami.


Pobierz stronę jako PDF